FAQ

Pełną gamę naszych pełnowartościowych dań kuchni indyjskiej, m.in. zupy, przystawki, dania mięsne przygotowywane z mięsa halal, jak również dania wegetariańskie i wegańskie oraz dania bezglutenowe. Menu na naszej stronie działa w formie sklepu, przez który będziesz mógł zamówić autentyczne dania kuchni indyjskiej prosto do swojego domu.

Tak, w naszej ofercie znajduje się mięso drobiowe oraz jagnięcina Halal.

Oczywiście, w porze obiadowej, od poniedziałku do piątku między 10:30 a 14:30 obowiązuje Lunch Menu. Lunch Menu nie jest dostępne jednak w dni świąteczne i wolne od pracy.

Aby być na bieżąco z promocjami sprawdzaj nasz profil na platformie Facebook oraz menu online, w którym co jakiś czas pojawiają się promocje

Rezerwacji można dokonać poprzez nasz adres e-mail lub najlepiej i najszybciej telefonicznie w godzinach pracy naszej restauracji. Wszystkie potrzebne informację znajdziesz na stronie Rezerwacja

Tak, dostępna jest płatność BLIKiem.

Można płacić gotówką oraz kartami płatniczymi i kredytowymi. Można również poprzez BLIK

Tak, mamy dostępne Vouchery, jeżeli jesteś zainteresowana/-y voucherem, zapytaj o nie obsługę lokalu.

Tak, można przyjść do lokalu z psem. Pies powinien być na smyczy i mieć kaganiec na wypadek, gdyby lokal był pełen Gości.

Posiadamy w naszym menu kategorię dla dzieci, która zawiera łagodne potrawy uwielbiane przez naszych najmłodszych Gości.

Używamy plików cookies niezbędnych do funkcjonowania strony. Klikając „Akceptuję”, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies przez naszą stronę. Pamiętaj że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję